.

A -D

6. června 2010 v 0:01 | Kamishiro

A

Abumi Zaku Abumi Zaku patří do týmu, ve kterém je Dosu Kinuta a Kin Tsuchi. Je to arogantní a pyšný genin, který se tvrdohlavě odmítá vzdát, dokonce i za cenu svých paží. Tento zvučný ninja měl težký život, byl to sirotek a musel bojovat o každý kousek jídla. Orochimaru ho vzal k sobě, protože prý měl rád jeho zuřivost a pyšné oči. Zaku má pomocí operace speciálně upravená ramena, kterými může zničit kámen nebo odtrhnout maso. Přes jeho velkou sílu mu Shino dokázal zacpat čakrovody.

Aburame Shibi
Shibi je vůdce Aburame klanu ve Skryté Listové a otec Aburame Shina. Stejně tak jako jeho syn, vypadá Shibi jako uzavřený a tichý typ.

Aburame Shino
Je to velmi tichý ninja, nesnaží se na sebe upozorňovat. Jeho specializací jsou brouci, kterých užívá jako zbraní. Tito brouci požírají soupeřovu čakru, a znemožní mu tak bojovat.

Akadou Yoroi
Yoroi je jeden z účastníků na chuuninské zkoušce. Svou tvář má skrytou pod šátkem a nosí tmavé brýle. V seriálu se vyskytl jen krátce jako špion ze Zvučné. Byl v týmu s Kabutem a Tsurugu Misumi jako tři geninové z Listové, ale jejich pravá pozice je neznáma. Má schopnost absorbovat čakru, kterou vysává ze svých protivníku a tím je oslabuje, což jsme mohli vidět při boji se Sasukem.

Akamaru
Akamaru je Kibův pes. Doprovází ho úplně všude a oba si spolu dokonale rozumí. Má bílou barvu a při boji se dokáže změnit na červeného, čímž získá větší sílu. Akamaru dokáže vycítit sílu nepřítele podle množství čakry.

Akame Iwana
Ninja z Listové

Akatsuki šéfik
Šéf Akatsuki je velmi záhadná postava, nikdo z Akatsuki ho neoslovuje jménem, pouze slovem "šéfe". Krom Hidana si ho všichni váží. Nikdy se pořádně neobjevila jeho tvář. Ovládá jutsu, které dokáže z hostitelů (Jinchuuriki) dostat ocasé démony. Nosí prsten se znakem "Nula" (nic).

Akimichi Chouji
Jeho snad jediným zájmem je jídlo. Ovládá techniku, při níž se zvětší. Ačkoliv na to nevypadá, neměl by se podceňovat. Patří do týmu s Ino a Shikamarem.

Akimichi Chomaru
Nic moc se o Chomaru neví, kromě toho, že je Choujiho táta. Chouji se hodně podobá svému otci. Oba dva patří do "Ino-Shika-Chó" týmu. Tak jako Chouji, používá v boji své tělo spojené s jutsu, ale na mnohem vyšším stupni.

Aoi
Ninja, který zradil Listovou a nyní se ukrývá ve skryté vesnici Deště. Býval učitelem Idateho, běžce z klanu Wasabi. Byl to on, kdo ukradl meč Raijin, který dříve nosil po boku druhý Hokage.

Arashi
Arashi z klanu Fuuma je Sasamin bratranec a velitel ninjů klanu Fuuma, který se dal do služeb Orochimara. Chtěli totiž získat větší sílu. Orochimaru je samozřejmě zradil.

Ayame
Zaměstnankyně Ichiraku Ramen Baru.

B

Babička Sanshou Mistryně v přípravě kari života.

Baki
Baki je jounin na ze Skryté Písečné. Je mistrem Gaary, Kankura a Temari. Ustoupil z boje proti Genmovi po neúspěšném napadení Listové. Zabil Hayateho, když Hayate vyslechl jejich plán útoku na Listovou.

Bijuu - Ocasí démoni
Bijuu jsou ocasí démoni, kteří pocházejí z japonské mytologie. Tito démoni se dají rozdělit do devíti úrovní. Každý z nich má neuvěřitelné množství univerzální chakry, která z nich dělá bojové bestie.

C

Chishima Vyslanec Ptačí země a blízký přítel jejího feudálního pána.

Chiyo
Důchodkyně a babička Sasoriho.

D

Dan Dan je Tsunadin amant a strýc Shizune. Jeho sestra zemřela během útoku na Listovou, a proto se on chtěl stát Hokagem, aby mohl chránit své nejbližší. Zemřel na ztrátu krve, čímž způsobil Tsunade hemofóbii (strach z krve). Po jeho smrti odešla Tsunade a Shizune z Listové.

Danzo je bojovník ve Vesnici ukryté v Listech

Deidara
Deidara je velmi silný bojovník, člen Akatsuki. Jeho schopnost spočívá v tom, že pojídá jíl a míchá ho se svou čakrou. Tím pak vytváří jílová svoření, která používá v boji (například k explozím). Je tak silný, že dokázal porazit Gaaru. V anime se poprvé objeví jako Sasoriho společník. Deidara nosí prsten se znakem "Modrá".

Démoní bratři
Chuuninové z Mlžné vesnice, kteří pracovali pro Zabuzu.

Dosu Kinuta
Neoficiální velitel týmu ze Zvučné, do kterého patří on, Abumi Zaku a Kin Tsuchi. Dosu je nejsilnější a nejinteligentnější z týmu ze Zvučné. Dosu je pyšný, vypočítavý a velmi rychle zhodnotí situaci. Útočí za pomoci jeho "zvukové" paže, která generuje velmi vysokou frekvenci a ochromí tak na chvíli část nepřítelova těla. Dosu se moc nepřátelí se cleny svého týmu, a proto nepomohl Zakovi, když se mu Sasuke chystal zlomit paže.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ginger Ginger | Web | 6. června 2010 v 10:35 | Reagovat

tá anketa nemá chybu xD

2 Marion An Marie Marion An Marie | Web | 6. června 2010 v 18:56 | Reagovat

Nikdy ma nenapadlo, ze tych ludi je tak vela xD :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.