.

E - H

9. června 2010 v 0:01 | Kamishiro
Ebisu Jounin, učitel Hokageho vnuka. Chová se poněkud ztřeštěně a je pyšný na své schopnosti učitele, přestože nejsou nijak přesvědčivé. Naruto ho nazval "skrytým úchylem".

Enma
Enma je králem opic a osobním summonem Třetího Hokage.

F

Fuujin a Raijin Fuujin a Raijin jsou dva hloupí bratři, jejichž jediným cílem je dobře se najíst. Ten, kdo jim jídlo dopřeje, je pro ně šéf a udělají pro něj vše. Setkáme se s nimi pouze ve filleru v anime, kdy uprchou z vězení v Listové.

Fuyukuma Mizore
Sněžný ninja, který doprovázel Rougu Nadareho a Kakuyoku Fubuki.

G

Gaara Jeho osud je podobný Narutovu, díky démonovi se jej v dětství všichni stranili a nenáviděli ho. Neměl ovšem takové štěstí jako Naruto, zatvrdil se vůči ostatním a jako jediný smysl své existence považuje zabíjení. Jeho specializací je ovládání písku.

Gamabunta
Gamabuntu může vyvolat jen ten, kdo podepsal smlouvu. Jiraiya má tuto smlouvu u sebe a dal ji Narutovi, aby ji také podepsal. Gamabunta má děti, Gamakichiho a Gamatatsu. Narutovi se poprvé podařilo vyvolat Gamabuntu jen za pomoci devítiocasého démona (Kyuubi). Gamabuntu vyvolaly zatím jen tři osoby: Jiraiya, Naruto a Yondaime.

Gamakichi
Gamakichi je jedním z Gamabuntových dětí. Byl první žábou, kterou přivolal Naruto.

Gamatatsu
Slabý nezkušený mladší bratr Gamakichiho a Gamabuntův syn.

Gantetsu
Člen Shinobazu.

Gatou
Gatou byl velmi významný lodní magnát, předtím než byl zabit Zabuzou. Jeho lodní společnost byla jenom zástěra pro ilegalní činnosti jako je pašování a distribuce drog. Najal si Zabuzu a jeho tým, aby nedovolili Tazunovi a jeho lidem dostavět most. Do teď totiž neměla Vlnová země možnost styku s jinými zeměmi. Gatou velel této zemi a nařizoval pravidla. Byl to velmi nelítostný muž.

Gatsu
Gatsu je lovec odměn, který používá jako zbraň velký kyj.

Gekkou Hayate
Hayate je jedním z ninjů řádu jounin v Listové. Byl to právě on, kdo dohlížel na chuuninské zkoušky, konkrétně na předfinálové a finálové souboje. Říká se, že je to jeden z nejtalentovanějších shinobi z Konohy, ale jeho zjevně chronická choroba neznámého původu ho neustále oslabuje. Pod očima má tmavé kruhy a stále kašle.

Genyumaru
Genyumaru byl předešlým hostitelem Orochimara.

Geshir Sinobi
Tento ninja ze skryté oblačné měl za úkol unést dceru Hiashiho Hyuugy Hinatu.

Giichi
Giichi je vůdce Vlnkové vesnice.

Gosunkugi
Gosunkugi je vrah a zloděj, kterého má chytit Naruto, Kiba a Hinata.

H

Hagane Kotetsu On a jeho kamarád Izumo, dělali jejich první neoficiální test na začátku první chuuninské zkoušky (iluze s číslem dveří, 201 přehodili za 301). Možná to trochu zapůsobilo na Naruta, ale Sakura a Sasuke se nachytat nenechali.

Haimaru Sankyodai
Haimaru Sankyodai jsou psí společníci Inuzuky Hany.

Haku
Haku je Zabuzův žák a důvěryhodný společník. Je ve vyhnanství ze Skryté Mlžné a má velmi silnou a rozvitou vrozenou schopnost - Hyoton. Protože ve Skryté Mlžné je mnoho občanských válek, tak ti, co měli vrozené schopnosti, jsou nenáviděni. Když Hakův táta zjistil, že Haku a jeho máma mají tyto vlastnosti, pokusil se je zabít. Zvládl zabít pouze Hakovu matku, ale Haku přežil a místo toho zabil on svého tátu. Po zabití svého otce zjistil, že byl nechtěný. Z Haka se stal bezdomovec, ale to se změnilo, když potkal Zabuzu. Zabuza byl vyděděnec ze Skryté Mlžné, který se chtěl pomstít. V Hakovi viděl nástroj, se kterým se můze pomstít. Haku byl velmi rád, že konečně našel rodinu. Konečně našel někoho, kdo ho měl rád díky jeho schopnostem, kvůli kterým ho ostatní nenáviděli. Haku zasvětil svůj život Zabuzovi. Jednou řekl: "Jsem Zabuzova zbraň…". Haku je expert v akupunktuře a jeho zbraně jsou jehly. S jeho vrozenou schopností může Haku ovládat vodu.

Hanzaki
Hanzaki je vůdcem klanu Fuma.

Haruno Sakura
Třetí členka Narutova týmu. Její zájem se točí převážně okolo Sasukeho, který si jí ovšem nevšímá. Za svou rivalku považuje Yamanaku Ino. Nepříliš dobře ovládá boj zblízka, její hlavní předností je dokonalé ovládání své čakry a kouzel.

Hatake Kakashi
Jounin, který se stará o tým složený z Naruta, Sasukeho a Sakury. Kromě Sasukeho je to jediný ninja ve vesnici, který disponuje Sharinganem. Není členem Uchiha klanu, svůj Sharingan získal chirurgicky. Bývá nazýván "kopírující ninja", protože nakopíroval již přes tisíc technik.

Hatake Sakumo
Sakumo Hatake, známý i jako Bílý tesák z Listové (Konoha no Shiroi Kiba), byl Kakashiho otcem a jeden z nejlepších ninjů v Listové vesnici.

Hidan
Hidan (飛段) je člen Akatsuki a partner Kakuzu a je druhý nejnovější člen Akatsuki. Hidan u sebe nosí svou tří-čepelovou kosu, kterou často používá v boji. Na prstenu Akatsuki nosí znak 三 (San, Tři) a nosí ho na levém ukazováčku. Také nosí na krku symbol Jashinu a používá ho k modlení.


Hoshigaki Kisame
Hoshigaki Kisame (干柿鬼鮫) je jeden z vysoce nebezpečných zločinců třídy S a člen Akatsuki. Je také bývalým členem Sedmi šermířů z Mlžné (霧の忍刀七人衆), což je skupina ninjů, kteří mají velké a mocné zbraně. Když byl ještě v Mlžné, tak znal Hoozukiho Suigetsu a jeho bratra. Dříve než Kisame vstoupil do Akatsuki, tak byl Jouninem ve Skryté Mlžné, ale zavraždil Feudálního pána, proto se ho jeho bývalá vesnice snaží najít.


Hyuuga Hiashi
Jounin ze Skryté Listové. Je vedoucí hlavní rodiny klanu Hyuuga. A je to otec Hinaty a Hanabi.

Hyuuga Hinata
Patří do hlavní rodové linie klanu Hyuuga. Uzavřená a plachá dívka, která nerada bojuje, na druhou stranu se ovšem snaží se změnit. Ovládá Byakugan, stejně jako Neji, ovšem ne na takové úrovni.

Hyuuga Hizashi
Jounin ze Skryté Listové. Hyuuga Hizashi byl otcem Nejiho. Umřel pred devíti lety.

Hyuuga Neji
Člen nejmocnějšího rodu Hyuuga, je to pravděpodobně nejtalentovanější člověk z celého klanu. Fatalista, který věří, že proti svému údělu člověk nic nezmůže. Jeho schopností je Byakugan, který mu umožňuje vidět cokoliv a kdekoliv.

zdroj:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Naomi-san tvoje SBéčko forever Naomi-san tvoje SBéčko forever | Web | 9. června 2010 v 23:42 | Reagovat

Oi!  Chci jen tak letmo oznámit, že od 10.6 do 18.6 tady nebudu, tak pardon, kdybych tu nevlítla . Opouštím na chvíli realitu . Tak zatím SBí :-*.

Vše jinak na blogu :-).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.