.

M - S

16. června 2010 v 0:01 | Kamishiro

M

Mahiru Mahiru byl jounin z Vesnice ukryté ve skalách, který měl za úlohu zmapovat oblast, kudy přecházel tým Čtvrtého Hokage.

Maito Gai
Věčný Kakashiho rival, neustále spolu soutěží. Gai se specializuje na boj zblízka. Je to jeden z nejsilnějších Jouninů v celé vesnici. Dohlíží na výcvik dalšího týmu - složení: Lee, Neji a Tenten.

Manaka Michizou
Manaka Michizou je hledaný zločinec, který je velký a tlustý.

Manda
Manda je Orochimarův největší a nejmocnější přivolávaný had. Přivolává se pomocí Kuchiyose no Jutsu. Za svou pomoc v boji požaduje sto lidských obětí. Pokud neobdrží tyto oběti nebo ho nepřivolá sám Orochimaru, tak Manda klidně zabije toho, kdo jej přivolal.

Mitarashi Anko
Anko se narodila a vyrostla v Listové. Jako Orochimarův student se naučila mnohé techniky, některé i zakázané (kinjutsu). Byla velice talentovaná a stejně jako Sasukeho ji Orochimaru proklel svojí pečetí. Když Orochimaru zradil Listovou a uprchl, Anko byla rozzuřená. Orochimaru jí zneužil a pak odhodil jako odpad.

Mizuki je ninja z Listové, učitel na Akademii a kamarád Iruky. Přiměl Naruta ukrást tajný svitek, který chtěl pak zneužít. Za to byl umístěn do vězení, ze kterého utekl a přidal se k Orochimarovi. Mizuki nesnáší rámen.

Moegi
Moegi je kamarádka Konohamaru a je do něj zamilovaná. Jejím idolem je Sakura, takže se chce stát také silnou kunoichi.

Momochi Zabuza
Tak jako Haku, byl Zabuza hledaný ninja. Kvůli konfliktu s Mizukagem (chtěl ho zabít) ho vyhostili ze země, proto chystal pomstu. Byl mistr ve vraždících jutsu. Spolupracoval s Gatou, byl to nájemný vrah. Zabuza byl krutý muž, který nezná slitování, s výjimkou Haka. Když byl student akademie a stal se geninem ve Skryté Mlžné, musel bojovat se svými přáteli z akademie, dokud jeden z nich neumře. Všichni měli okolo deseti let. Zkouška se konala každý rok, ale jen tento rok se mezi sebou zabilo přes sto dětí. Ten kdo zvítězil byl právě Zabuza. Od té doby se změnila pravidla. Od tohoto dne byl Zabuza znám jako "ďábel ze Skryté Mlžné" .

Morino Ibiki
Mistr psychického výslechu, instruktor u chuuninské zkoušky a bratr Morina Idateho. Je to jeden z elitních jouninů, který se vyzná v psychickém mučení a výslechu lépe než kdokoliv jiný. Dokáže psychicky zlomit jakéhokoliv ninju. Jeho tvář je pokryta jizvami a popáleninami z mučení, což dokazuje, že má extrémní odolnost vůči bolesti.

Morino Idate
Hlavní běžec klanu Wasabi a Ibikiho mladší bratr. Idate je sobecký a pohrdá shinobi, avšak pro svého pána z klanu Wasabi by udělal naprosto cokoliv. Kdysi to byl genin z Konohy, ale když neuspěl v chuuninské zkoušce, Aoi ho zmanipuloval, aby se zmocnil dvou pokladů Konohy. Když je Aoi od něj převzal a vytratil se, Idate si uvědomil, co způsobil, a uprchl z vesnice.

Mousou
Mousou je rádce feudálního pána a jeden z nejdůležitějších lidí ve vesnici v Ptačí zemi.

Mozumu
Mozumu byl chuunin který hlídal při první části zkoušky chuuninů, aby někdo nepodváděl.

Mubi
Ninja ze Skryté mlžné, účastník chuuninské zkoušky.

N

Nagare Nagare je potulný ninja, který patří k Watari Ninjům.

Namiashi Raidou
Raidou Namiashi patřil do ochranky Třetího Hokageho a asistoval při chuuninské zkoušce. Raidou patřil do zdravotnického týmu spolu s Genmou Shiranui, Shizune a Iwashi Tatami.

Nara Shikaku
Jounin ze Skryté Listové. Shikaku je z Nara klanu známého díky tomu, že umí ovládat stíny. Shikaku je Shikamarův otec.

Nara Shikamaru
Postava, která je velmi znuděná, a raději spí než aby něco dělala. Pokud se už však pro něco rozhodne, nemělo by se s ním zahrávat. Jeho IQ přesahuje 200 bodů, je to nejlepší stratég. Užívá techniku stínového ovládání.

Nawaki
Nawaki je mladší bratr Tsunade. Podobá se Narutovi a má neustále červené tváře jako Moegi. Stejně jako Naruto se chtěl stát Hokagem a byl proto ochotný jít i do války. Po smrti Nawakiho Tsunade žádala, aby v každé jednotce byl alespoň jeden lékařský ninja.

Nekomata
Nekomata - celým jménem Nibi no Nekomata - je to dvouocasí démon patřící mezi ocasé démony vzhledem připomínající černou kočku.

Neznámý člen Akatsuki
Člen Akatsuki, který je neznámý.

Nidaime Hokage
Druhý Hokage, který pomohl založit Skrytou Listovou vesnici spolu se svým starším bratrem, Prvnim Hokagem.

Nidaime Kazekage
Toto je Kazekage Druhý.

Ninkame
Ninkame je velká červená želva, kterou může vyvolat Maito Gai.

Ninken
Ninken je osm ninja psů, které vyvolává Kakashi.

Noroimusha
Noroimusha je duch v bílé zbroji, který straší v Ptačí zemi.

O

Oboro Ninja ze Skryté mlžné, účastník chuuninské zkoušky.

Onbu
Onbu je podivné stvoření, které se v mládí přichytí na něčí záda, kde pak sídlí do dospělosti. Dospělí Onbu jsou pak velmi velcí a agresivní. Jeden z nich se přichytil na Narutova záda. Jedná se o fillerovou potvoru.

Oowashi
Oowashi byl feudální pán, otec Sagiho a Toki.

Orochimaru
Orochimaru je jeden z legendárních sanninů z Listové. Jeho žízeň po znalostech zakázaných technik ho donutila uprchnout z vesnice. Poté se stěhoval z jednoho těla do druhého za použití techniky, která přenese jeho duši do jiného těla. Takhle si získal nesmrtelnost. Jeho příští obětí má být Uchiha Sasuke.

P

Pakkun & Ninken Pakkun je, stejně jako Gamabunta, vyvolaný. Kakashi ho vyvolává pomocí svitku. Jednou měl Pakkun za úkol pomoct Narutovi, Sakuře a Shikamarovi najít Sasukeho

R

Ranmaru Ranmaru je fillerová postava. Je to kluk, který má ochrnuté celé tělo. Lidé z vesnice ho nesnášejí. Jeho oči jsou lepší než Sharingan, má totiž svou speciální vrozenou schopnost. Ujal se ho Raiga, který ho měl velmi rád. Na nohy nakonec Ranmara dostalo Kari života.

Rin
Kakashiho obdivovatelka patřící do jeho týmu. Byla to zdravotnice pečující o všechny kolem sebe. Byla v Kakashiho týmu, když byli ve válce se zemí Kamene. Svými schopnostmi a charakterem je podobná Sakuře a byla to právě ona, kdo transplantoval sharingan do Kakashiho očnice.

Rock Lee
Shinobi, který nedisponuje žádným talentem pro kouzla a iluze. Proto se zaměřil na boj zblízka, který výborně ovládá. Je velmi rychlý a silný. Jeho přesvědčením je, že pokud nemáš vrozené vlohy, můžeš úspěchu dosáhnout tvrdou prací a cvičením.

Rokusuke
Rokusuke je jeden z lidí, kteří byli nuceni pracovat ve vesnici Katabame Kinzan, které se zmocnil klan Kurosuki pod vedením Kurosuki Raigy.

Rouga Nadare
Rouga Nadare je Jounin ze sněžné země, který pomohl zabít bývalého krále této země a spolu s dalšími ninji tuto zemi ovládl.

Ruiga
Ruiga je velmi silný ninja, který používá vodní techniky.

S

Sagi Sagi byl feudální pán ptačí země, který byl zavražděn Mousouem.

Sai
(spoiler) Sai je nejnovějším členem Kakashiho týmu č. 7. Do tohto týmu se dostal jako náhrada za Sasukeho a je v něm společně se Sakurou Haruno a Narutem Uzumaki.
Sakon a Ukon
Sakon a Ukon jsou dvojčata, která sdílí jedno tělo. Dokáží používat vrozenou schopnost Souma no Kou. Patří do Zvučné čtyřky. Poprvé jsme se s nimi setkali, když Naruto se svým týmem šli zachránit Sasukeho.

Sanbi
Sanbi je obrovský démon podobný želvě. V mnohém připomíná Leviathana, bájnou obludu, která se vyskytuje hlavně v severských legendách.

Sandaime Kazekage
Třetí Kazekage byl považován za nejsilnějšího Kazekage v historii Písečné Vesnice.

Sarutobi (Sandaime)
Hokage - nejmocnějši ninja, který vede vesnici Listovou, přestože je již velmi starý, stále je dostatečně silný. Jako jeden z mála od začátku v Naruta věří a nepřenáší Kyuubiho (devítiocasý liščí démon) vinu na něj samotného.

Sarutobi Asuma
Učitel s věčně zapálenou cigaretou. Nemá žádné zvláštní nutkání se srovnávat s Gaiem či Kakashim, prostě pohodář. Vede skupinu o složení Ino, Shikamaru a Chouji.

Sasame
Sasame je mladá kunoichi (ženská ninja) z klanu Fuuma, která při hledání svého bratrance Arashiho pomohla Narutovi, Jiraiyovi a Sakuře najít sídlo Orochimara v zemi Rýžových polí.

Sasori
Sasori je mistr v sestavování loutek a udělal jich spoustu. Také vyrobil Karasu, Kuroari a Sanshouuo, které použivá Kankurou. Je velmi zručný a umí odhadnout nepřítelovy záměry. Je členem organizace Akatsuki a cestuje s Deidarou. Sasori je také znám jako Akasun no Sasori nebo také jako Škorpion Červeného Písku. Sasori je velmi netrpělivý a rád dělá věci tak rychle, jak to jen jde. Sasori nosí prsten se znakem "Koule".

Sazanami
Sazanami je lovec odměn, který jde po Gosunkugim.

Senju Hashirama
Senju Hashirama (千手柱間), První Hokage (初代火影, Shodai Hokage), byl zakladatel Listové, starší bratr Senju Tobiramy (Druhý Hokage) a dědeček Tsunade (Pátá Hokage) a Nawakiho.

Shibuki
Shibuki je mladý vůdce Vodopádové vesnice.

Shiranui Genma
Shiranui Genma je speciální jounin Skryté Listové. Stal se rozhodčím v druhém kole chuuninské zkoušky poté, co jeho dobrý přítel Gekkou Hayate zemřel rukou Bakiho z Písečné vesnice.

Shizune
Studentka a přítelkyně páté Hokage, Tsunade-sama. Shizune je velmi nepokojná a pokaždé, když přibyde Tsunade nějaký dluh, její starosti vyplynou na povrch. Je to velmi věrná pomocnice s těmi nejlepšími úmysly. Občas dostává od Tsunade nějaké mise, obvykle však tráví většinu svého času v kanceláři páté Hokage.

Shukaku
Shukaku je jednoocasý démon, který se řadí mezi ocasaté démony, kteří jsou zapečetěni v tělech lidí. Shukaku je zapečetěn do Gaary, díky čemuž pak Gaara může ovládat písek. Aby Shukaku nesežral celou Gaarovy osobnost, tak nesmí Gaara usnout, proto má ty černé kruhy pod očima.

Sumaru
Sumaru pochází z Hvězdné vesnice. Sumaru je syn poslední osoby, která plně ovládla sílu hvězdy a ze všech začátečníků sílu hvězdy ovládl nejlíp.

zdroj:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pappy !sb! Pappy !sb! | Web | 16. června 2010 v 20:10 | Reagovat

boha jeho zasa konoha :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.